پروژه ربات فروشنده هوشمند

, ,

این پروژه که به مدیریت پرفسور محمد باقر منهاج صورت پذیرفت یک ربات فروشنده می باشد که با شبیه سازی پیشرفته با استفاده از شبکه های عصبی و سیستم فازی به فروش محصولات می پردازد. برای اطلاعات بیشتر وبسایت اخصاصی پروژه مشاهده شود.

وبسایت شناسنامه شناختی

,

شناسنامه شناختی عنوان پروژه ای است که به منظور توسعه خدمات حوزه علوم شناختی در راستای تسهیل بهره‌گیری از ابزارهای روانشناختی با کمک ابزارهای فنآوری اطلاعات و داده‌کاوی طراحی شده است. این سامانه موفق به اخذ رتبه دانش بنیانی شده و از جمله خدمات کم نظیر در جهان می‌باشد. در این سامانه افراد می توانند [...]

بیلبورد هوشمند

این پروژه یک بیلبورد تعامی می باشد که افراد با حرکت دست به بیلبورد فرمان داده و تبلیغات مورد نظر خود را مشاهده می کنند. این بیلبورد در مکان های بسیاری همچون فروشگاه های لباس و هایپر استار ها و ... کاربرد دارد. این پروژه به سفارش شرکت پویندگان دانش صورت گرفت.

پروژه شبیه سازی بورس تهران

,

در این پروژه عملیات بورس تهران و استفاده کنندگان شبیه سازی گردید. این برنامه شبیه سازی قالبیت پیشبینی قیمت ها و خرید و فروش سهام را دارا می باشد. همچنین می توان استراتژی های مختلف را در در زمان گذشته و آینده تست کرد.

پروژه داده کاوی مشتریان بیمه ایران

,

در این پروژه اطلاعات 1 میلیون و 300 هزار از مشتریان بیمه بدنه خودرو بیمه ایران مورد بررسی قرار گرفت. با استفاده از تکنیک های داده کاوی سیستم پشتیبان تصمیمی ایجاد گردید که قادر به تخمین میزان ریسک مشتریان بیمه می باشد.

پروژه شبیه سازی مترو شیراز

,

این پروژه به سفارش شرکت برسان مدیریت مجری پروژه متروی شیراز در قرارداد با شرکت پویندگان دانش انجام شد. در این پروژه سه تیم چابک نرم افزار، برق، مکانیک از نخبگان را درگیر کردیم. محصول نهایی نرم افزار شبیه سازی خطوط مترو و قطار و حرکت آن بود که برای اولین بار در کشور ایجاد [...]